Kale-Electron Elektronik Aksesuar, Elektronik Labaratuar Ekipmanları ve Elektronik Yedek Parça satışı yapan Çanakkale kökenli bir elektronik Ticaret (E-Ticaret) Şirketidir.

Şirketimiz Çanakkale'nin meşhur Ezine İlçesinde yerleşmiş, ilçesinde tanınan küçük ölçekli özel bir işletmedir.

 

Tüm Ürünlerimiz kendi stoklarımızda mevcut olup, hafta içi saat 16:00'a kadar ödemesi alınan siparişler aynı gün kargolanır.

Pazar Günleri ve Resmi Tatil günleri verilen şiparişler bir sonraki iş günü ödemsei alındıktan sonra yukarda belirtilen saatler dahiline kargolanır.

 

Kale-Electron e-Ticaret İnternet Mağazamızdan aldığınız tüm Ürünler e-Fatura kesilerek yapılır. Ürünler 24 Ay Üretici ve Distribütör Garantisi altındadır.

Beğenmediğiniz Ürünleri 15 Gün içinde Sebep belirtmeksizin iade edebilrsiz. İade İşlemleri anlaşmalı Kargolarımız aracı ile yapılır. İade ettiğiniz Ürünün Parası İade elimize ulaştığı an Kartınıza iade olunur.

 

Tüm Satış ve Ödeme İşlemleri Güvenli ve Korumalı Elektronik Teknolojiler aracı ile yapılır. Burada yapılan İşlem herhangi bir Bankada yaptığınız bir işlem ile aynı Teknolojik Alt Yapı sayesinde güvenlidir.

 

Kale-Electron olarak satışa sunduğumuz ürünlerimiz özenle seçilir, Elektronik Mühendisliği, Kullanıcı Deneyimi ve Çevre Koruma faktörlerine göre satış programına alınır:

  • Kale-Electron e-Ticaret sadece özel seçilmiş Seri Ürünler satışa sunar.
  • Ürüne ait Detaylar, Kale-Electron Mühendislik olarak kendi Kale-Electron Elektronik Labaratuarımızda yaptığımız Teknik ve Mekanik  Ölçümler, Testler ve İncelemeler ardından özenle hazırlanır.
  • Gereksiz, geçici modönemsel moda tarzı, Kullanıcı için anlaşılamayan, kullanımı zor, Çevreye yük olabilecek hiç bir ürün bizim Sistemimize girmez.
  • Kale-Electron'dan aldığınız ürünler, Kalite, Güvenlik, Özellik ve Çevrecilik açısından incelenmiş ve "satışa sunmaya değer" niteliklerine sahip Ürünlerdir.

Unutmadığımız ve her zaman dikkate aldığımız çok önemli bir Konu: Çevre ve Doğa'ya karşı olan sorumluluklarımızdır. Satılan her gereksiz, adi veya kalitesiz ürün, Çevreye ve Doğaya ağır tahribatlar verir. Bahsettiğimiz çöp ürünlerde maalesef Doğal Kaynakların kullanımı ve Çevreye yük bir Taşıma ve Depolama sonucunda satılır. Ardından bu  çöp ürünler tekrar çöp olarak yığınlar halinde çöplerde birikir ve tekrar Doğaya ve Çevreye yük olur.

Aldığımız ve dolayısı ile sattığımız her ürünün, kesilen Ağaçlar, kurutulan Su havzaları, yerlerinden edilen Hayvanlar, sömürülen Doğal Kaynaklar ve kirletilen Hava anlamına geldiği bilincindeyiz.

Bu nedenle, Doğa ve Çevre bilinci ile hareket eden Şirketimiz Kale-Electron asla gereksiz, geçici moda, kalitesiz veya açık çöp ürünleri satmaz.

Sattığımız ürünler, kaliteli, Kullanıcı Dostu ve faydalı Ürünler arasından seçilir. Ve bu sayede zaten Üretim ve Taşıma esnasında Doğaya yük olan Ürünler en azından Kullanıcıya uzun yıllar fayda sağlaması esası ile  kısmi bir denge oluşturulması hedeflenir.

Gönlümüzde olan elbette, Kullanıcıların aldıkları ürünleri uzun yıllar kullanması ve bu ürünleri ihtiyaçları olmadığında tekrar kullanım için hediye etmeleri. Sonsuz bir Alış-Veriş Sarmalı Doğa ve Çevre için elbette bir felaket.

Hepimiz Çevremiz ve Doğa'ya karşı birinci dereceden sorumluyuz.

 

Ürünlerimizle ilgili her türlü bilmek istediğiniz konuları bize gece-gündüz aktarabilirsiniz. Mümkün olan en hızlı şekilde sorulanız yanıtlanacaktır.

Her Türlü soru ve bilgi taleplerinizi bize E-Posta olarak (bilgi@kale-electron.com), Telefon araması ve  WhatsApp Kanalından iletebilirsiniz (0553 / 428 54 74).

Servis hattımız Pazartesi-Cuma 10 ile 18 saatleri arasında Hizmet vermektedir.

 

Keyifli ve Uğurlu alış-verişler dileriz.