Tüm ürünlerimiz için ÜCRETSİZ Kargo hizmeti sunmaktayız. Aldığınız ürününe KDV ve Kargo dahildir. Ayrıca bir bedel ödemezsiniz.

Kargolarınız MNG Kargo ile size ÜCRETSİZ olarak adresenize teslim edilir.

 

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz.

Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

 

Siparişleriniz saat 15:45'e'e kadar, banka onayı veya Kredi Kartı ödemesi alındıktan sonra aynı gün veya en geç bir iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-2 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

 

Garanti Koşulları:
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici ve distribütör firmaların geçerli tüketici kanunları çerçevesinde garantisi altındadır.

Tam kullanım ürünleri Telefon, Tablet ve Bilgisayarlar 24 Ay, bu cihazlar için olan taşınır Aksesuarlar 6 Ay, Batarve ve Aküler 3 Ay Malzeme veya İşcilik kaynaklı hatalarda Garanti kapsamı dahilindedir.

Kullanıcı tarafından fiziki zorlama, yapısal değişim, düşürme, yakma, yanlış voltaj ile çalıştırma, sıvı teması, ıslatılma veya nemli ortamda çalıştırma, cihazın yapısına ve ürün uyarılarına aykırı kullanım gibi durumlarda ürün garanti dışı kalır.

Ürünün Garanti kapsamı dışında kaldığı önceden bilinen açık durumlarda müşteri buna rağmen ürünü garanti kapsamında gönderme girişimde bulunursa, geçerli tarife üzerinden müşteriye servis tespit ücreti yansıtılır.

Garanti hizmetinden faydalanmak isteyen kullanıcı, ürünü servis noktamıza kendi imkanları ile ulaştırır.

Yapılan teknik inceleme sonrası garanti kapsamında olan sorunlar garanti süresi içinde ücretsiz onarılır ve müşteriye servis noktamızda tekrar teslim edilir.

Müşteri teslimatları bedelini kendisi karşılamak şartı ile Kargo şirketleri aracılığı ilede yapabilir.